top of page

PAKETID

Oleme rohkem kui lihtsalt kunstistuudio – me oleme kogukond, kus julgustame igaüht avastama oma loovust ja väljendama ennast kunsti kaudu. Tule ja ühine meiega, et kogeda kunsti loomise rõõmu ja vabadust.

 

BLACK CAT Kunstistuudio on loodud kõigile kunstisõpradele – Ei ole vahet, kas oled alles algaja, kes alles avastab oma kirge või juba kogenud looja, kes soovivad oma oskusi lihvida. Meie hubases ja inspireerivas keskkonnas saad vabastada oma sisemise kunstniku, nautida meeldivat ajaviidet ja luua midagi erakordset.

 

Mida BLACK CAT Kunstistuudio pakub?

 

Pole tähtis, kas haarad pintslit esimest korda või oled juba vilunud kunstnik – meie juhendatud töötoad ja klassid pakuvad midagi igale tasemele. Kõik vajalikud materjalid on kohapeal olemas, et saaksid kohe loomisega pihta hakata.

 

Tule üksi või võta kaasa sõbrad ja pere – meie stuudio on ideaalne koht, kus lõõgastuda, meelt lahutada ja uusi sõpru leida. Meie eesmärk on pakkuda keskkonda, kus igaüks tunneb end teretulnuna ja inspireerituna.

 

Et Sinu kunstielamus oleks veelgi nauditavam, pakume maitsvaid snäkke ja valikut veine. Lase oma maitsemeeltel rõõmustada samal ajal, kui lood kunstiteoseid – see on täiuslik kombinatsioon lõõgastumiseks ja loovuse ergutamiseks.

 

 

Kui sa ei leidnud meie pakutavatest üritustest endale sobivat, siis kirjuta meile oma soovid,

et saaksime aidata need täide viia!

TERE TULEMAST

BLACK CAT KUNSTISTUUDIOSSE

...kus iga pintslitõmme on eriline!

bottom of page